2,301
edits
| Line 183: | Line 183: | ||
| | | | ||
|Devotion/1. Martyr/1. Fierce. | |Devotion/1. Martyr/1. Fierce. | ||
|- | |||
|[[Giant slave]] | |||
|12.5 | |||
|4 | |||
|4/9 | |||
|4/8 | |||
|3 | |||
|6 | |||
|0 | |||
| | |||
|38 | |||
|Warrior | |||
|Akkyshan Creature | |||
|Anchor/STR7, range 10-15-_ | |||
|Immunity/Toxic. Fierce. War Fury. Hard-boiled. ''Large size''. | |||
|- | |||
|[[Clone slave]] | |||
|12.5 | |||
|4 | |||
|6/12 | |||
|4/12 | |||
|3 | |||
| -8 | |||
|0 | |||
| | |||
|72 | |||
|Warrior | |||
|Akkyshan Creature | |||
|Mace | |||
|Immunity/Toxic. Construct. War Fury. Hard-boiled. Steadfast. Born Killer. ''Large size''. | |||
|} | |} | ||