2,244
edits
Line 168: | Line 168: | ||
|Axe/+1 DEF or Mace/+1 STR or Sword/+1 INI. | |Axe/+1 DEF or Mace/+1 STR or Sword/+1 INI. | ||
|Devotion/1. Martyr/1. Fanaticism. | |Devotion/1. Martyr/1. Fanaticism. | ||
|- | |||
|[[Demon slave]] | |||
|10 | |||
|3 | |||
|5/5 | |||
|3/5 | |||
| | |||
| -6 | |||
|0 | |||
| | |||
|20 | |||
|Warrior | |||
|Akkyshan Creature | |||
| | |||
|Devotion/1. Martyr/1. Fierce. | |||
|} | |} | ||