11,740
edits
(→Troops) |
|||
Line 437: | Line 437: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Dwarf Musician]] | |[[Dwarf Musician]] | ||
Line 461: | Line 455: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|[[Escort Dwarf]] | |||
|23 | |||
|No Model | |||
| | |||
|[[Dogs of War Card Pack]] | |||
|- | |- | ||
|[[Forge Guardian|Forge Guardian 1]] | |[[Forge Guardian|Forge Guardian 1]] |