2,244
edits
Line 75: | Line 75: | ||
!Aim Range | !Aim Range | ||
!Other | !Other | ||
|- | |||
|Baby bomb elf | |||
|6 | |||
|1 | |||
|Devotion/1. Martyr/1. ''Natal explosion''. ''Small size''. | |||
|3 | |||
|3 | |||
|1/2 | |||
|2/3 | |||
|0 | |||
|2 | |||
|6 | |||
|0 | |||
|0 | |||
|0 | |||
|0 | |||
| | |||
|- | |||
|Suicide spider | |||
|16 | |||
|1 | |||
|Toxic/1. Target/+2. Rapidity. ''Suicide explosion''. ''Small size''. | |||
|12.5 | |||
|5 | |||
|4/4 | |||
|2/3 | |||
|0 | |||
| -6 | |||
|0 | |||
|0 | |||
|0 | |||
|0 | |||
|0 | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Human slave unchained | |Human slave unchained |