2,301
edits
| Line 152: | Line 152: | ||
|0 | |0 | ||
| | | | ||
| | |8 | ||
|Warrior | |Warrior | ||
|Akkyshan Regular | |Akkyshan Regular | ||
| Line 227: | Line 227: | ||
|0 | |0 | ||
| | | | ||
| | |54 | ||
|Creature | |Creature | ||
|Akkyshan Creature | |Akkyshan Creature | ||
| Line 277: | Line 277: | ||
| | | | ||
|Toxic/1. Target/+2. Rapidity. ''Suicide explosion''. ''Small size''. | |Toxic/1. Target/+2. Rapidity. ''Suicide explosion''. ''Small size''. | ||
|- | |||
|[[Vitamin spider]] | |||
|12.5 | |||
|3 | |||
|2/4 | |||
|1/3 | |||
| | |||
| -4 | |||
|0 | |||
| | |||
|10 | |||
|Creature | |||
|Akkyshan Creature | |||
| | |||
|Devotion/1. Martyr/1. Target/+2. ''Vitamined meal''. ''Small size''. | |||
|} | |} | ||