11,740
edits
Line 33: | Line 33: | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |- | ||
|Abhand Jamir, Dawn Warrior | |||
| | |||
|Mage | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Arkeon Sanath | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Azhyan Adjaran | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Cypher Lukhan | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Cypher Lukhan | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kayl Kartan | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kayl Kartan | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kheris, Clone 66U184 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kithairin Saar | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Lady Claudia Nessalith | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Razheem the Insane | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Salias Yesod | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sasia Samaris (Cloak) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sasia Samaris (Foot) | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sasia Samaris, The Rose of the Sands | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sethin, Dawn Warrior | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sîn Assyris | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sykho Volesterus | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Thissan Ka | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Vargas Metatron | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Vargas Metatron | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Ysis, The Viper of the Desert | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 54: | Line 264: | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |- | ||
|Aberration Prime | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Aberration | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Alchemical Storm | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Alchemical Veteran | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Belisarius Clone | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Belisarius Warrior | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Centurus Clone 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Centurus Clone 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Clone of Dirz 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Clone of Dirz 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Clone of Dirz 3 | |||
| | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Clone of Dirz 4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Crimson Fury | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Crimson Servant | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dasyatis Clone 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dasyatis Clone 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dasyatis Guard | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dawn Warrior 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dirz Biopsist 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dirz Biopsist 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dirz Crossbowman 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dirz Crossbowman 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dirz Halberdier | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Dirz Musician | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Hybrid | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Jadharis Clone | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Keratis Warrior 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Keratis Warrior 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Keratis Warrior 3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Keratis Warrior 4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Musician of Dirz | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Nefarius Clone | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Nemesis Beast | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Nemesis Clone | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Pest of Flesh | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Scorpion Neuromancer | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Scorpion Oriflamme | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sentinel of Danakil 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sentinel of Danakil 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Skorize Warrior 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Standard Bearer of Dirz | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Standard Bearer of the Scorpion | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tarascus | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tiger of Dirz 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tiger of Dirz 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tiger of Dirz 3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tiger of Shamir | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Vicar of Dirz | |||
| | | | ||
| | | |