11,740
edits
(→Armies) |
|||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 16: | Line 16: | ||
|[[File:army_art_square_DwarvesofMid-Nor.png|frameless|center|100px|link=Dwarves of Mid-Nor]][[Dwarves of Mid-Nor]] | |[[File:army_art_square_DwarvesofMid-Nor.png|frameless|center|100px|link=Dwarves of Mid-Nor]][[Dwarves of Mid-Nor]] | ||
|[[File:army_art_square_DwarvesofTir-Na-Bor.png|frameless|center|100px|link=Dwarves of Tir-Na-Bor]][[Dwarves of Tir-Nâ-Bor]] | |[[File:army_art_square_DwarvesofTir-Na-Bor.png|frameless|center|100px|link=Dwarves of Tir-Na-Bor]][[Dwarves of Tir-Nâ-Bor]] | ||
|[[File:army_art_square_GoblinsofNo-Dan-Kar.png|frameless|center|100px|link=Goblins of No-Dan-Kar]][[Goblins of No-Dan-Kar]] | |[[File:army_art_square_GoblinsofNo-Dan-Kar.png|frameless|center|100px|link=Goblins of No-Dan-Kar]][[Goblins of No-Dan-Kar]] | ||
|[[File:Army_art_square_AkkylannieGriffins.png|frameless|center|100px|link=Griffins of Akkylannie]][[Griffins of Akkylannie|Griffins of Akkylannie]] | |||
|- | |- | ||
|[[File:army_art_square_ImmobilisofCadwallon.png|frameless|center|100px|link=Free City of Cadwallon]][[Free City of Cadwallon]] | |[[File:army_art_square_ImmobilisofCadwallon.png|frameless|center|100px|link=Free City of Cadwallon]][[Free City of Cadwallon]] | ||
|[[File:army_art_square_hordeofdunscaith.png|frameless|center|100px|link=Horde of Dun-Scaith]][[Horde of Dun-Scaith]] | |||
|[[File:army_art_square_Elementals&Familiars.png|frameless|center|100px|link=Immortals, Elementals & Familiars]][[Immortals, Elementals & Familiars]] | |||
|[[File:army_art_square_Mercenaries&Stateless.png|frameless|center|100px|link=Independents, Mercenaries & Stateless]][[Independents, Mercenaries & Stateless]] | |||
|[[File:army_art_square_KeltsoftheDruneClan.png|frameless|center|100px|link=Kelts of the Drune Clan]][[Kelts of the Drune Clan]] | |[[File:army_art_square_KeltsoftheDruneClan.png|frameless|center|100px|link=Kelts of the Drune Clan]][[Kelts of the Drune Clan]] | ||
|- | |||
|[[File:army_art_square_KeltsoftheSessairClan.png|frameless|center|100px|link=Kelts of the Sessair Clan]][[Kelts of the Sessair Clan]] | |[[File:army_art_square_KeltsoftheSessairClan.png|frameless|center|100px|link=Kelts of the Sessair Clan]][[Kelts of the Sessair Clan]] | ||
|[[File:army_art_square_LimboofAcheron.png|frameless|center|100px|link=Limbo of Acheron]][[Limbo of Acheron]] | |[[File:army_art_square_LimboofAcheron.png|frameless|center|100px|link=Limbo of Acheron]][[Limbo of Acheron]] | ||
|[[File:army_art_square_LionsofAlahan.png|frameless|center|100px|link=Lions of Alahan]][[Lions of Alahan]] | |[[File:army_art_square_LionsofAlahan.png|frameless|center|100px|link=Lions of Alahan]][[Lions of Alahan]] | ||
|[[File:army_art_square_OphidianAlliance.png|frameless|center|100px|link=Ophidian Alliance]][[Ophidian Alliance]] | |[[File:army_art_square_OphidianAlliance.png|frameless|center|100px|link=Ophidian Alliance]][[Ophidian Alliance]] | ||
|[[File:army_art_square_OrcsofBehemoth.png|frameless|center|100px|link=Orcs of Behemoth]][[Orcs of Behemoth]] | |[[File:army_art_square_OrcsofBehemoth.png|frameless|center|100px|link=Orcs of Behemoth]][[Orcs of Behemoth]] | ||
|- | |||
|[[File:army_art_square_OrcsofBran-O-Kor.png|frameless|center|100px|link=Orcs of Bran-O-Kor]][[Orcs of Bran-Ô-Kor]] | |[[File:army_art_square_OrcsofBran-O-Kor.png|frameless|center|100px|link=Orcs of Bran-O-Kor]][[Orcs of Bran-Ô-Kor]] | ||
|[[File:army_art_square_UtopiaofSphinx.png|frameless|center|100px|link=Utopia of Sphinx]][[Utopia of Sphinx]] | |[[File:army_art_square_UtopiaofSphinx.png|frameless|center|100px|link=Utopia of Sphinx]][[Utopia of Sphinx]] | ||
|[[File:army_art_square_WolfenofYllia.png|frameless|center|100px|link=Wolfen of Yllia]][[Wolfen of Yllia]] | |[[File:army_art_square_WolfenofYllia.png|frameless|center|100px|link=Wolfen of Yllia]][[Wolfen of Yllia]] | ||
Line 57: | Line 57: | ||
[http://reddit.com/r/confrontation Confrontation Subreddit] | [http://reddit.com/r/confrontation Confrontation Subreddit] | ||
== Other Resources == |