11,740
edits
Line 16: | Line 16: | ||
* Blah | * Blah | ||
== Factions == | |||
{| class="wikitable mw-collapsible" | |||
|+The Baronies of the Lion | |||
![[The Baronies of Alahan|The Baronies of the Lion]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Algernande|Algernande]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Allmoon|Allmoon]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Daneran|Daneran]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Doriman|Doriman]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Icquor|Icquor]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Kallienne|Kallienne]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Laverne|Laverne]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Luishana|Luishana]] | |||
|- | |||
|[[Barony: Manilia|Manilia]] | |||
|} | |||
== Units == | == Units == |