11,740
edits
Line 33: | Line 33: | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |- | ||
|Argael, Kelt Centaur | |||
| | |||
|Mage | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Baal the Conquerer | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Baal the Conqueror | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Bragh an Scathar | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Drac Mac Syro | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Enoch the Elementalist | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Gwenlaen the Ever-Proud | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Hogarth the Colossus | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelen, The Thirteenth Voice | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Koren the Chose One | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kyran the Hunter | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kyran the Hunter | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Malek the Bloodthirsty | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Malek the Bloodthirsty | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Manraidh, Horned Hunter | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Markhan the Wild | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Orhain the Erudite | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Tanath the Young Horned One | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Thorgrim, Minotaur | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Virae, Fianna Priestess | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 54: | Line 244: | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |- | ||
|Centaur Archer | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Danu Warrior 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Danu Warrior 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Danu Warrior 3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Enchanted Fianna | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Fianna Musician | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Fianna Totem Bearer | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Fury Warrior | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Giant Barbarian 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Giant Barbarian 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Giant Barbarian with Halberd 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Giant Barbarian with Halberd 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Giant Barbarian with Swords 1 | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Giant Barbarian with Swords 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Guardian of the Moor | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Horned Hunter | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Centaur 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Centaur 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Centaur 3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Centaur 4 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Centaur 5 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Druid 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Druid 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Fianna 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Fianna 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Hunter 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Hunter 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Mercenary | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Minotaur 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Minotaur 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Musician | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Standard Bearer | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Warrior 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Kelt Warrior 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Minotaur of the Plains | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Oracle of Danu | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Archer | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Centaur | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Minotaur | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Musician | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Standard Bearer | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Veteran 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Veteran 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sessairs Warrior | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Sinshera | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Son of Ogmios 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Son of Ogmios 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Spasm Warrior 1 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Spasm Warrior 2 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Spasm Warrior 3 | |||
| | | | ||
| | | |