Difference between revisions of "Free City of Cadwallon"
Jump to navigation
Jump to search
Line 256: | Line 256: | ||
|Mage | |Mage | ||
|Cadwallon Initiate | |Cadwallon Initiate | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|[[The Headsman]] | |||
|68 | |||
|Warrior | |||
|Cadwallon Irregular Champion | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 777: | Line 787: | ||
| | | | ||
|[[Cadwallon Militia]] | |[[Cadwallon Militia]] | ||
| | | | ||
|- | |- |